Arizona

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Arizona parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Arizonoje

Arizona yra valstija, esanti pietvakariuose JAV, tikrai išskirtinis dykumos rojus, ribojantis Meksiką ir kitas JAV valstybes, tokias kaip Kalifornija, Juta, Koloradas ir Naujoji Meksika. Didžiausias miestas, taip pat valstybės sostinė Phoenix. Arizona siūlo įvairią kraštovaizdį su saulėtais dykumėjimais pietuose ir gražiais pušynais šiaurėje. Išskirtinės savybės, parduodamos Arizonoje, gali būti visos valstybės. Visos "Scottsdale", "Sedona", "Paradise Valley", "Phoenix", "Tucson" ir "Mesa" turimos geriausios ir prabangios savybės parduodamos Arizonoje. Tačiau net tie, kurie domisi sudėtingomis miesto galimybėmis, nebus nusivylę prestižine ir šiuolaikiška prabangos nuosavybe, kuri gali būti parduodama visuose didžiuosiuose Arizonos miestuose. "Flagstaff", "Tucson" ir "Alpine" pasigirti puikiais slidinėjimo kurortais ir nepaprasto kraštovaizdžio turtu, todėl juos labai prašo parduoti prabangių turistinių objektų Arizonoje. Tarp kitų atrakcionų negalime pamiršti Didžiojo kanjono ir istorinio 66 maršruto su raudonomis smiltainio uolomis ir įspūdingais kraštovaizdžiais, tokiais kaip Paminklų slėnis, įmestas į daugelį Holivudo kūrinių. Arizonos grožis yra malonus akims, išskirtinis ir tiesa patrauklus.

Stenkitės nuspėti nekilnojamojo turto rinkos tendencijas yra labai sunku, nes vieni metai yra pirkėjo rinka. Kitas galėtų būti pardavėjo rinka. Vienas dalykas, kuris yra garantuojamas turtui, - niekas nėra garantuotas. Net jei niekada negalėsite tiksliai suvokti, kaip bus vykdoma nekilnojamojo turto rinka, tikrai galėsite pasitikėti prognozėmis.

"Phoenix" 2017 m. Buvo vienas geriausių metų parduodamam turtui Arizonoje. Namų, kurios buvo parduotos ir parduotos 2017 m., Skaičius išaugo net 6 proc., Palyginti su praėjusiais metais. Nors 2017 m. Yra rekordiniai metai, vis dar ne toks geras kaip 2006 m. Parduotų namų skaičius.

Taigi, ką turėtume tikėtis iki 2018 m.? Galbūt tęs ir bus labai panašus į 2017 m

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 32722

Parduoda Namas, Arizona, Maricopa County, Phoenix, 2343 East Orangewood Avenue

663,712.89EUR
Parduoda
Namas

263.29 m²
$ 749k pietvakariuose JAV Arizonos Biltmore plotas namo pardavimas !! Tai yra neįtikėtinai proga įsigyti namus, kurie yra pasiruošę Piestevos viršūnių...
Cod. 17811

Parduoda Vasarnamis, Arizona, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

2,126,716.88EUR
Parduoda
Vasarnamis

465 m²
Tai yra (baldais didžioji dalis) yra 465 m² didelis namas su svečių namuose ir 8 hektarų, arba 80 000 m iš geriausių kranto. Vienas iš patraukliausi...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB